کارمندان توییتر خوشبخت‌ترین کارمندان دنیای فناوری!

مدیرعامل توییتر به کارمندان این شرکت وعده داده که نیازی به نگرانی نیست و اونا می‌تونن به شکل دائم از خونه کار کنن 🙂 .


جک دورسی، مدیر عامل توییتر، روز سه‌شنبه در ایمیلی به کارمندان گفت که حتی پس از پایان قرنطینه‌ها و سخت گیری‌های ناشی از COVID-۱۹، می‌تونن کار را به طور نامحدود از خونه ادامه بدن. این یکی از سخاوتمندانه ‌ترین سیاست‌های کار در خانه هست که توسط یک شرکت بزرگ فناوری در پی همه گیری کرونا ویروس مطرح شده.


سایر شرکت‌های فناوری از جمله آمازون، مایکروسافت و فیس بوک برای دورکاری کارمندان خود محدودیت زمانی تعیین کردن، اما جک دورسی قصد نداره به کارمنداش برای بازگشت به کار فشار وارد کنه و منعطف‌ ترین شرایط رو برای اونا ایجاد کرده. دورسی همچنین گفت که دفاتر توییتر در اوایل سپتامبر مجدداً بازگشایی نمی‌شوند.


حالا اضافه بر این خبر، سخنگوی توییتر هم اعلام کرد که به تعلیق سفر‌های تجاری ادامه میده و هیچ رویداد حضوری رو برای بقیه سال ۲۰۲۰ ترتیب نخواهد داد. این شرکت رویداد‌های ۲۰۲۱ رو در اواخر سال جاری برنامه ریزی خواهد کرد. سایر شرکت‌های بزرگ فناوری هم برنامه‌های دورکاری رو ترتیب دادن، اما شرکت‌های دیگر به اندازه توییتر منعطف عمل نکردن.


دورسی درباره احتمال کاهش درامد این شرکت در سایه دورکاری گفت: «من از هیچ کاهش درآمدی نمی‌ترسم، چون ما در حال حاضر برای حفظ نیروی کار خود تلاش می‌کنیم و من فکر می‌کنم باید شرکتی را بسازیم که کاملاً به سان فرانسیسکو (سیلیکون ولی) وابسته نباشد. همانطور که ما مشتاقانه منتظر هستیم، به سمت استعدادیابی می‌رویم».

اشتراک گذاری: